Spreekruimte voor coaches Arnhaar

Status: 
Gerealiseerd
Realisatie datum: 
12.10.2009
Vraag van: 
Buddycoaching Arnhaar
Match door/via: 
Tafelgroep 2
Betrokken bedrijven: 
Stichting Rijnstad (De opbouw)
Betrokken bedrijven: 
Stichting Tendens Vakanties
Projectbeschrijving: 
Een groep van 20 coaches, trainers en loopbaanadviseurs uit Arnhem en omgeving zijn in het kader van het gemeentelijke project Arnhaar gestart met het ondersteunen van alleenstaande moeders met een bijstandsuitkering. Dit doen zij vrijwillig, zonder enige vorm van vergoeding. Niet alle coaches hebben de beschikking over een eigen ruimte in Arnhem waar zij gesprekken kunnen voeren met de deelnemers. Dat betekent in de praktijk dat men afspreekt in de bibliotheek, een hotel o.i.d. Dat biedt weinig ruimte voor privacy. Men zoekt naar een spreekruimte ruimte in Arnhem Noord en een -ruimte in Arnhem Zuid waar men gratis gebruik van kan maken. Arnhaar is een project van de Gemeente Arnhem. Men kan dan ook gebruik maken van een ruimte in het stadshuis. Maar als men dat zou doen lijkt het er op dat er terugkoppeling is van de uitkomst van de gesprekken naar de gemeente. Dat is niet het geval. Om de onafhankelijkheid te kunnen waarborgen wil men liever een neutrale ruimte gebruiken.
Doel van de organisatie: 
Alleenstaande moeders met een bijstandsuitkering coachen op weg naar meer zelfvertrouwen en plezier in het leven en uiteindelijk op weg naar werk.
Vraag van de organisatie: 
Een spreekruimte in Arnhem Noord en een spreekruimte in Arnhem Zuid. Een aparte ruimte met een tafel en twee stoelen is genoeg. Ideaal zou zijn als de ruimte op verschillende dagdelen gebruikt zou kunnen worden. Bijvoorbeeld met een telefonische reserveringsmogelijkheid. Men denkt de ruimte wel ééns per week op verschillende dagdelen nodig te hebben
Opmerkingen: 
Inmiddels een ruimte gevonden bij Stichting Rijnstad tot medio december 2009